„Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi” w Starym Sączu: spotkanie z mistrzem świata i wyjątkowy koncert

Opublikowano: 14.06.2023

W najbliższą sobotę (17 czerwca) o godzinie 13:00 rozpocznie się w Starym Sączu ostatnie wydarzenie z cyklu "Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi". Z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego: trening z Oskarem Kwiatkowskim – snowboardowym mistrzem świata oraz koncert zespołu Sokół Orchestra! Nie zabraknie również standardowych punków programu: konsultacji z ekspertami, warsztatów, pokazów i konkursów. Zapraszamy do Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II!

Oskar Kwiatkowski: pierwszy polski mistrz świata w snowboardzie alpejskim

Oskar Kwiatkowski, tegoroczny złoty medalista mistrzostw świata w slalomie gigancie równoległym, zaszczyci nas swoją obecnością jako gość specjalny. To niepowtarzalna szansa, aby poznać Oskara osobiście, porozmawiać z nim, poprosić o autograf lub wziąć udział w zajęciach snowboardowych, które poprowadzi dla wszystkich chętnych. Wyjątkowe wrażenia sportowe na najwyższym poziomie gwarantowane! 

Sokół Orchestra: energia Bałkanów w sercu Beskidu Sądeckiego

Koncert Sokół Orchestra to niepowtarzalne doświadczenie dźwiękowe, które przeniesie słuchaczy w magiczny świat bałkańskiej muzyki, etno-jazzu i polskich melodii sprzed wieków. Twórczość zespołu porusza serca, pobudza zmysły i sprawia, że publiczność nie może usiedzieć na miejscu. Ich występ, zaplanowany na 18.00, będzie wyjątkowym wydarzeniem, które z pewnością zachwyci wszystkich obecnych.

Porady ekspertów: nowy program funduszowy bez tajemnic

Podczas „Rozgrzewki z Funduszami Europejskim” zachęcamy do skonsultowania się z ekspertami, którzy udzielą informacji na temat dostępnych funduszy europejskich. Będzie można dowiedzieć się m.in. jak skorzystać z tej formy wsparcia, jakie dokumenty są wymagane oraz jak przebiega procedura ubiegania się o dofinansowanie. Konsultanci z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wypełnić ewentualne wnioski.

Atrakcje dla dzieci (i nie tylko): dla każdego coś miłego

"Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi" oferuje szeroką gamę atrakcji dla całej rodziny. Warsztaty z ju-jitsu, szermierki oraz breakdance, to sposobność do nauczenia się nowych umiejętności i złapanie sportowego bakcyla. Dla szukających innych wrażeń zorganizujemy ściankę wspinaczkową oraz tor łuczniczy. Ponadto Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon przeprowadzi pokazy popularnonaukowe, które dostarczą fascynującej dawki wiedzy. Natomiast Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema przygotuje interaktywne instalacje, które z pewnością pobudzą do myślenia. Dodatkowo firma Krakodlew, beneficjent Funduszy Europejskich, zaprezentuje na swoim stoisku okulary do wirtualnej rzeczywistości, które pozwolą uczestnikom zaznajomić się z innowacyjnymi technologiami. Nie zabraknie również konkursów wiedzy o Unii Europejskiej, gdzie do wygrania będą cenne nagrody. 

Jeszcze raz zapraszamy zarówno wszystkich Małopolan, jak i turystów, na finałową "Rozgrzewkę z Funduszami Europejskimi" do Starego Sączu. Na wszystkich uczestników czekać będzie niesamowita dawka wiedzy i rozrywki. Udział w wydarzeniu jest jak zawsze bezpłatny!