Dziś i jutro Funduszy Europejskich w Małopolsce

Opublikowano: 25.06.2024

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz się dowiedzieć jaką pomoc dla swojej firmy mógłbyś otrzymać z funduszy unijnych? Weź udział w Małopolskim Forum „Fundusze europejskie dzisiaj i jutro". Jurajska Izba Gospodarcza zaprasza małopolskich przedsiębiorców w najbliższy czwartek, 27 czerwca, w godz. 17.00-20.00 na konferencję w Hotelu „Witek" w Modlniczce, ul. Handlowców 14.

Uczestnicy spotkania poznają między innymi aktualną ofertę wsparcia na rozwój przedsiębiorczości, którą prezentować będą przedstawiciele Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.  Zaprezentowane zostaną także szczegóły projektu  „Żyj i pracuj w Małopolsce”, który jest operacją o znaczeniu strategicznym dla rozwoju regionu.
 
Z kolei o aktualnych możliwościach, trendach na rynku pracy i prognozach na przyszłość opowiedzą doradcy zawodowi z Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego oraz specjalista ds. przedsiębiorczości Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Obradom Forum towarzyszyć będzie stoisko Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, gdzie dowiecie się o aktualnych i planowanych naborach wniosków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

 

Udział w forum dla małopolskich przedsiębiorców jest bezpłatny, rejestracja telefoniczna pod numerem 12 285-23-75 lub 509-218-575 oraz mailowa pod adresem biuro@jig.krakow.pl.