szkolenie

Szkolenie dla wnioskodawców Działania 6.9 Wsparcie wychowania przedszkolnego, typ projektu C. Dwujęzyczny maluch

Opublikowano: 04.07.2024

Dla kogo

Szkolenie jest skierowane do wszystkich podmiotów z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie przepisów odrębnych), wyszczególnionych w SZOP tj.: administracji publicznej, instytucji nauki i edukacji, instytucji ochrony zdrowia, instytucji wspierających biznes, organizacji społecznych i związków wyznaniowych, partnerów społecznych, przedsiębiorstw, przedsiębiorstw realizujących cele publiczne, służb publicznych.

Informacje o szkoleniu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat możliwości ubiegania się o dofinansowanie w ramach Działania 6.9 Wsparcie wychowania przedszkolnego, typu projektu C. Dwujęzyczny maluch w Programie Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

W ramach projektów podejmowane będą działania mające na celu wprowadzenie nauczania dwujęzycznego w zakresie języka angielskiego w małopolskich OWP i stworzenie sieci dwujęzycznych przedszkoli w szczególności na obszarach wiejskich i w małych miastach. Celem realizowanych projektów będzie wzrost umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym w zakresie praktycznego posługiwania się językiem angielskim

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 15 lipca 2024 r. do godz. 12:00.

Szkolenie jest prowadzone przez pracownika Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we współpracy z Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości.

 

Program

, - |
Sorry… This form is closed to new submissions.
ul. Jasnogórska 11, II piętro, pokój nr 268 – sala 2
31-358 Kraków
Polska
Organizator wydarzenia
Lokalny Punkt Informacyjny w Chrzanowie
Grunwaldzka 5
32-500 Chrzanów
Polska

Temat

Jak uzyskać dofinansowanie

Gdzie
ul. Jasnogórska 11, II piętro, pokój nr 268 – sala 2
31-358 Kraków
Polska