Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie

Al. Solidarności 5-9
33-100 Tarnów
Polska
pn. 8:00 - 18:00
wt.-pt. 8:00 - 16:00

O nas:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Tarnowie działa od 2009 roku. Jest to jedna z czterech takich placówek w Małopolsce, koordynowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. W PIFE w Tarnowie pracują specjaliści, którzy udzielają bezpłatnych konsultacji osobom zainteresowanym pozyskaniem dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Nasza oferta:
W PIFE w Tarnowie dowiesz się jakie wsparcie finansowe z Funduszy Europejskich możesz uzyskać. Specjaliści informują o środkach na założenie i rozwój działalności gospodarczej oraz na kursy i szkolenia. Możesz tutaj skonsultować swój pomysł i dowiedzieć się, czy można pozyskać środki na jego realizację. Pracownicy Punktu Informacyjnego wyjaśniają, jak wygląda procedura ubiegania się o wsparcie, jakie instytucje organizują nabory wniosków, jakie dokumenty należy przygotować oraz jak poprawnie wypełnić wniosek. Udzielają również informacji na temat rozliczania projektu.

Udogodnienia: 

  • podjazd dla osób z niepełnosprawnością ruchu; 
  • dwie windy z przyciskami w języku Braille'a; 
  • dobre oznakowanie wejścia do budynku;
  • pętla indukcyjna oraz usługa wideotłumacza  Polskiego Języka Migowego;
  • materiały informacyjne umieszczone na wysokości odpowiedniej dla osoby na wózku inwalidzkim;
  • toaleta dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (na parterze budynku);
  • kącik zabaw dla dzieci.

Ważne:
Informacje podawane w Punkcie Informacyjnym nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających poszczególnymi programami dofinansowań i nie mogą stanowić podstawy do formułowania roszczeń, a pracownicy Punktu Informacyjnego nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.
 

Wejście do Punktu Informacyjnego w Tarnowie. przed wejściem banner promocyjny oraz stoisko z ulotkami.